fbpx
  • Witamy na stronie
  • 58 341 21 82
  • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  • Gwarantujemy

    Solidne szkolenia

Uczeń, student, szkoła, uczelnia, praca, praca, praca… Zazwyczaj celem procesu edukacji jest nabycie wiedzy zmierzające do zdobycia zawodu, również nowej, kolejnej profesji, podniesienie kwalifikacji lub uzyskanie wymaganych uprawnień. Dynamiczne zmiany na rynku pracy powodują, że raz uzyskany zawód może nie wystarczyć na zabezpieczenie sobie i najbliższym niezbędnych warunków do życia. Współczesna sytuacja gospodarcza oraz uwarunkowania ekonomiczne wymuszają na każdym z nas dążenie do ciągłego rozwijania umiejętności, a aktywność rynku nie pozwala osiąść na laurach zdobytego fachu.

Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych organizowane przez placówki edukacyjne posiadające uprawnienia nadane przez instytucje certyfikujące. Solidne szkolenia w Gdańsku zakończone egzaminem i uzyskaniem uprawnień do wykonywania określonych czynności w połączeniu z realnymi planami zawodowymi przybliżają do celu, jakim jest dająca satysfakcję i jednocześnie dobrze płatna praca na etacie lub własna działalność gospodarcza. Zdecydowanie jest to również opcja dla niecierpliwych, gdyż w ciągu paru dni lub maksymalnie kilkunastu tygodni można zdobyć kwalifikacje zawodowe, które w połączeniu z indywidualnymi predyspozycjami będą źródłem przyszłego sukcesu.

Należy jednak zwrócić uwagę, że jest wiele placówek szkoleń zawodowych w Gdańsku, ale tylko nieliczne stawiają nacisk na prawidłowe ukierunkowanie kursanta w trakcie dokonywania wyboru właściwego szkolenia, dla których rzetelne przekazywanie wiedzy i wysoka jakość przyuczenia praktycznego jest rzeczą nadrzędną. „Fabryka uprawnień” traci rację bytu, a zaczyna się „era solidności”. Dla perspektywicznie myślących osób, solidne kwalifikacje wyrażone w posiadanych umiejętnościach są wartością nadrzędną, a certyfikat jest środkiem do osiągnięcia właściwego celu, a nie klasą samą w sobie.

Jeżeli tego typu cechy wyrażają także Państwa oczekiwania, warto przejrzeć stronę internetową ekspertów w branży szkoleń zawodowych SolidneSzkolenia.pl Pasja edukacyjna pozwala firmie „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. na długoletnią i efektywną działalność na rynku szkolenia zawodowego i dopinguje stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania i właśnie dzięki tym walorom pracownicy mogą z dumą pisać o wielu tysiącach kursantów.

W jakiego rodzaju kursach i szkoleniach możemy wziąć udział? Przedstawiciele firmy „Oświata-Lingwista” posługują się swoistego rodzaju kodem, opisując kursy barwami definiującymi ich parametry. Tym samym mamy do czynienia ze szkoleniami białymi, np. wszelkiego rodzaju biurowe, medyczno-opiekuńcze; następnie przybierające różne pastelowe barwy, np. kosmetyczno-fryzjerskie, gastronomiczne, florystyczne, ogrodnicze; poprzez szare, jak np. przygotowawcze do egzaminów na uprawnienia elektroenergetyczne, przygotowawcze do egzaminów Urzędu Dozoru Technicznego, w tym najbardziej popularne na obsługę wózków jezdniowych, suwnic, żurawi; aż po te najciemniejsze dla montażystów rusztowań, operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych, jak np. koparkoładowarki, walce drogowe, zagęszczarki, sprężarki, a na spawaniu we wszystkich możliwych metodach kończąc. Takie trochę obrazowe wypunktowanie kursów i szkoleń pokazuje jednak to, co najistotniejsze, a mianowicie w palecie barw każdy człowiek jest w stanie wskazać najbardziej pasujący jemu odcień i tak samo w wachlarzu szkoleń też odnajdzie sobie właściwy element.

W naszej pomorskiej rzeczywistości, wbrew wszelkim opiniom bazującym na potocznym wizerunku branży stoczniowej, właśnie kursy spawania cieszą się największą popularnością. Opierając się na doświadczeniu kadry Centrum Szkolenia Zawodowego prowadzonego przez „Oświata-Lingwista” śmiało można stwierdzić, że jest to trend przybierający na sile, co jednocześnie obrazuje kierunki rozwoju poszczególnych gałęzi przemysłu.

Dariusz Stolc
Dyrektor Centrum Szkolenia Zawodowego
„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o.