fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Szkolenia spawaczy w Gdańsku

Od wielu lat jesteśmy w czołówce firm zajmujących się szkoleniem i egzaminowaniem spawaczy. Ośrodek posiada aktualny atest wydany przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny. Nasi kursanci otrzymują pracę na całym świecie. Realizowane przez nas szkolenia spawalnicze prowadzone są zgodnie z wytycznymi Sieci Badawczej Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny, a egzaminy spełniają wymagania obecnie obowiązujących norm.

Organizujemy szkolenia spawalnicze spoinami pachwinowymi, jak również spoinami czołowymi blach i rur. Wszystkie szkolenia i kursy spawalnicze zakończone zostają egzaminem nadającym uprawnienia Towarzystw Kwalifikacyjnych:

 • Polskiego Rejestru Statków – PRS
 • Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny – Łukasiewicz – GIT
 • Det Norske Veritas – DNV
 • Technischer Überwachungsverein – TÜV Rheinland

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną wykładowców i instruktorów oraz egzaminatora powołanego przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny.

Przeprowadzamy szkolenia spawaczy w zakresie:

 • spawania gazowego, acetylenowo-tlenowego (311)
 • ręcznego spawania łukowego, spawania łukowego elektrodą otuloną MMA (111)
 • spawania łukowego w osłonie gazu aktywnego elektrodą topliwą, spawanie metodą MAG (135)
 • spawania łukowego w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym, spawanie metodą MAG (136)
 • spawania łukowego w osłonie gazu nieaktywnego elektrodą topliwą, spawanie metodą MIG (131)
 • spawania łukowego w osłonie gazu obojętnego elektrodą wolframową, spawanie metodą TIG (141)
 • cięcia, sczepiania
 • odnowienia i przedłużenia uprawnień

Profesjonalne szkolenia spawaczy, czyli doskonałe przygotowanie do pracy w zawodzie

Kurs spawacza, jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów szkoleniowych, organizowanych przez Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata-Lingwista. Łączy zajęcia teoretyczne i praktyczne, które prowadzą bardzo doświadczeni fachowcy. Gwarantuje wszystkim uczestnikom niezbędne umiejętności do rozpoczęcia bardzo dobrze opłacanej kariery spawacza w Polsce lub za granicami kraju. Ośrodek posiada aktualny atest, wydany przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny.

Dlaczego warto zapisać się na kursy spawalnicze?

Kariera w spawalnictwie jest dynamiczna i pełna wyzwań. Istnieje wiele satysfakcjonujących możliwości wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkolenia. W przemyśle metalurgicznym, budowlanym i stoczniowym, hutach oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwach zapotrzebowanie na spawaczy jest bardzo duże. Znalezienie pracy na atrakcyjnych warunkach nie będzie więc problemem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po ukończeniu szkolenia spawalniczego założyć również własną działalność gospodarczą i kierować swoją karierą w tej wyjątkowej branży bez żadnych ograniczeń.

Szkolenia spawalnicze w Gdańsku a zakres nabywanych umiejętności

Program kursu spawacza został opracowany w taki sposób, by sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Kończąc go można starać się o zatrudnienie na całym świecie. Specjaliści Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata-Lingwista przekazują kompleksową wiedzę na temat technik i metod spawania, cięcia czy sczepiania, zasad bezpieczeństwa oraz kontroli pracy. Kurs spawacza kończy się egzaminem, dzięki któremu nadawane są uprawnienia Towarzystw Kwalifikacyjnych, w tym: Polskiego Rejestru Statków, Sieć Badawczą Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny, Det Norske Veritas czy Technischer Überwachungsverein.

Kurs spawacza w doskonałych warunkach - najlepsza kadra i nowoczesne wyposażenie

Doświadczona kadra wykładowców i instruktorów zadba o to, by każdy uczestnik opanował w bardzo dobrym stopniu kwalifikacje, pozwalające realizowanie prac w branży spawalniczej na arenie międzynarodowej. Nabywanie umiejętności praktycznych ułatwia niezawodny sprzęt, który spełnia wszystkie wymagane standardy. Szkolenia spawalnicze w Gdańsku, prowadzone przez Centrum Oświata-Lingwista, są jednym z najlepiej ocenianych kursów tego typu w północnej Polsce.

Orzeł wykonany przy współudziale naszej pracowni spawalniczej

Poniżej przedstawiamy zdjęcia gigantycznego orła, który obecnie króluje nad będomińskimi polami na terenie Muzeum Hymnu Narodowego. Rzeźba została wykonana przy naszym dużym współudziale w pracowni spawalniczej Nadbałtyckiego Centrum Edukacji „Oświata-Lingwista".

MIEJSCE SZKOLEŃ SPAWALNICZYCH

Szkolenia spawalnicze odbywają się w:

 • Gdańsk Wrzeszcz, ul. Waryńskiego 4
 • Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12/13

MATERIAŁY DO POBRANIA

Celem zapoznania się ze szczegółami kursów spawania zapraszamy do lektury materiału zamieszczonego w załączniku:

Atest do szkolenia spawaczy

Kursy spawaczy w Gdańsku – zestawienie

ZOSTAW SWÓJ NUMER ODDZWONIMY!

Jeśli chcesz zapytać o szkolenie lub kurs spawalniczy, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  KONTAKT

  Zarezerwuj miejsce na kursie już teraz!

  Szkolenia spawaczy
  Biuro: (sprawy formalne, zapisy)
  ul. Waryńskiego 4
  80-433 Gdańsk
  tel.: 58 341 21 82
  e-mail: szkolenia@oswiatalingwista.eu
  Spawalnia: (zajęcia teoretyczne/praktyczne)
  ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk
  e-mail: spawalnia@oswiatalingwista.eu

  Add Your Comments

  You must be logged in to post a comment.