fbpx
  • Witamy na stronie
  • 58 341 21 82
  • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  • Gwarantujemy

    Solidne szkolenia

Centrum Szkoleń Oświata-Lingwista

„Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. to miejsce gdzie jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko najwyższą jakość przeprowadzanych szkoleń, ale też doskonałą i przyjazną atmosferę dla wszystkich kursantów. Cechuje nas profesjonalizm i olbrzymie doświadczenie. Centrum prowadzone jest od 1997 roku i obecnie prowadzi olbrzymią ilość szkoleń zawodowych na terenie północnej Polski.

Jednocześnie zajmujemy się realizacją zadań zlecanych nam przez instytucje publiczne, a także jednostki samorządowe. Realizowaliśmy zlecenia na polecenie Urzędu Marszałkowskiego, Urzędów Pracy, a także ośrodków pomocy społecznej. Oferta nasza jest kierowana zarówno do instytucji jak również firm delegujących na szkolenia swoich pracowników. Chętnie też oczywiście witamy u nas pojedyncze osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowe umiejętności.

Poza organizowaniem kursów prowadzimy też przedszkole, a także szkoły podstawowe, Akademickie Liceum Ogólnokształcące oraz Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, a także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Ośrodek Szkolenia Kierowców, Centrum Szkolenia Zawodowego. Większość prowadzonych przez nas kursów kończą się egzaminami państwowymi. W przypadku kursów z zakresu obsługi eksploatacji maszyn budowlanych, egzaminy są przeprowadzane przez Komisję z Urzędu Dozoru Technicznego oraz Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Zajmujemy się również aktywnym wypoczynkiem dzieci i młodzieży oraz organizacją wycieczek edukacyjnych. W naszych szkołach co roku naukę pobiera kilkuset uczniów i słuchaczy, a kilka tysięcy osób uczestniczy w kursach i szkoleniach. W celu uzyskania pełnej informacji o firmie „Oświata-Lingwista" NCE zapraszamy na stronę www.oswiatalingwista.eu