fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Kurs operatora ładowarki jednonaczyniowej

Celem kursu prowadzonego w oparciu o program opracowany przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji operatora ładowarki jednonaczyniowej.

Klasa:

 • III – do 20 ton masy eksploatacyjnej maszyny
 • I – wszystkie

Wymagania wstępne:

 • Ukończone 18 lat
 • Wykształcenie co najmniej podstawowe
 • Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparki jednonaczyniowej (badania lekarskie można przejść w naszym Centrum)

Program ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton kl. III

 • BHP ogólne
 • Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych
 • Ogólna budowa i obsługa ładowarek jednonaczyniowych
 • Technologia robót realizowanych ładowarkami jednonaczyniowymi
 • Zajęcia praktyczne wykonywane ładowarkami jednonaczyniowymi

Program ładowarki jednonaczyniowe wszystkie kl. I:

 • Rozwiązania konstrukcyjne proekologiczne oraz zwiększające efektywność pracy stosowane w ładowarkach jednonaczyniowych.
 • Technologia i organizacja robót realizowanych ładowarkami jednonaczyniowymi 8
 • Zajęcia praktyczne wykonywane ładowarkami jednonaczyniowymi

Uzyskiwane uprawnienia

Książka Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Uprawnienia wydawane są bezterminowo.

Jak zdobyć uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową? Kurs w Gdańsku

Ładowarki to maszyny najczęściej wykorzystywane do załadunku i przeładunku różnego rodzaju materiałów sypkich i urobku ziemnego. Ładowarki doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju placach budowy, terminalach przeładunkowych, w kopalniach czy żwirowniach. Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista" w Gdańsku organizuje kursy, podczas których zdobyć można uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową i rozpocząć pracę w dobrze płatnym zawodzie.

Jakie umiejętności na szkoleniu nabywa operator ładowarki jednonaczyniowej?

Realizujemy kursy na ładowarki jednonaczyniowe zarówno w klasie III (do 20 ton masy eksploatacyjnej maszyny) jak i klasie I (wszystkie typy). Szkolenie odbywa się według programu przygotowanego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Uczestnicy biorą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców i instruktorów. Na szkoleniu uczestnicy poznają zasady eksploatacji ładowarki jednonaczyniowej, reguły bezpiecznej pracy, podstawy budowy maszyny czy technologię robót. Ćwiczenia odbywają się na placu manewrowym z wykorzystaniem sprzętu, który spełnia wszystkie niezbędne wymagania.

Dlaczego warto ukończyć kursy na ładowarkę w naszym ośrodku?

Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista" zatrudnia doskonałych specjalistów i wykorzystuje obowiązujący program szkoleniowy, dzięki czemu kształci osoby, które mają szansę w krótkim czasie znaleźć dobrze płatną pracę jako operator ładowarki jednonaczyniowej. Wielu kursantów, biorących udział w organizowanych przez nas zajęciach zostało mistrzami w swoim fachu. Doskonale przygotowujemy uczestników do egzaminu. Pokazujemy im rozwiązania ułatwiające pracę i zwiększające jej wydajność. Po zakończeniu szkolenia otrzymują oni Książkę Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne. Uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową przyznawane są bezterminowo.

Szkolenia operatorów ładowarki jednonaczyniowej

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Jeśli chcesz zapytać się o kursy na ładowarkę jednonaczyniową, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  Kontakt z nami

  Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych
  ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  tel. 691-952-818
  tel./fax 58/341-21-82

  Add Your Comments

  You must be logged in to post a comment.