fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Kurs operatora koparki jednonaczyniowej

Celem kursu na koparkę jednonaczyniową prowadzonego w oparciu o program opracowany przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji w zakresie obsługi operatora koparki jednonaczyniowej.

Klasa:

 • III – do 25 ton masy eksploatacyjnej maszyny
 • I – wszystkie

Wymagania wstępne do kursu na koparkę jednonaczyniową:

 • Ukończone 18 lat
 • Wykształcenie co najmniej podstawowe
 • Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparki jednonaczyniowej (badania lekarskie można przejść w naszym Centrum)

Program koparki jednonaczyniowe do 25 ton kl. III

 • BHP ogólne
 • Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych
 • Ogólna budowa i obsługa koparek jednonaczyniowych
 • Technologia robót realizowanych koparkami jednonaczyniowymi
 • Zajęcia praktyczne wykonywane koparkami jednonaczyniowymi

Program koparki jednonaczyniowe wszystkie kl. I

 • Rozwiązania konstrukcyjne proekologiczne oraz zwiększające efektywność pracy stosowane w koparkach jednonaczyniowych.
 • Technologia i organizacja robót realizowanych koparkami jednonaczyniowymi
 • Zajęcia praktyczne wykonywane koparkami jednonaczyniowymi

Uzyskiwane uprawnienia

Książka Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Uprawnienia wydawane są bezterminowo.

Dlaczego warto odbyć kurs operatora koparki jednonaczyniowej?

Decyzja o rozpoczęciu kariery w branży budowlanej niesie z sobą wiele możliwości. Jedną z nich jest praca operatora koparki jednonaczyniowej. Mało kto wie, że w niektórych krajach to obecnie druga pod względem popytu (po programiście) najbardziej poszukiwana specjalizacja. Wykwalifikowany operator koparki jednonaczyniowej, którego pracę wyróżnia precyzja oraz wysoka wydajność, zapewnia sobie szeroki wybór ofert zatrudnienia i świetne zarobki. Pracę w tym zawodzie można podjąć, gdy otrzyma się uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej. Najlepszym sposobem na ich zdobycie jest kurs w Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista" w Gdańsku.

Kto może otrzymać uprawnienia na koparkę jednonaczyniową?

Niezbędne umiejętności i dokumenty do obsługi koparki jednonaczyniowej nabywa się po ukończeniu odpowiedniego kursu. Do jego rozpoczęcia wymagana jest jedynie pełnoletniość, podstawowe wykształcenie i zaświadczenie lekarskie świadczące o braku przeciwwskazań medycznych do realizacji tego typu kursu. Dodatkowo posiadanie prawa jazdy kategorii co najmniej B lub T pozwala na poruszanie się maszyną po drogach publicznych. Jeśli osoba ubiegająca się o uprawnienia będzie ambitnie przykładać się do szkolenia, ma niemal stuprocentową szansę na ukończenie go z sukcesem i znalezienie dobrze płatnej pracy.

Czym charakteryzuje się kurs na koparkę jednonaczyniową w Gdańsku?

W Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista" realizujemy kursy dla operatorów koparki jednonaczyniowej zarówno w klasie III jak i klasie I. Prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i wykładowców, którzy nie tylko posiadają bardzo szeroką wiedzę na temat sprzętu i jego obsługi, ale także wyróżniają się wieloletnią praktyką zawodową. Kadra dba o to, by szkolenie odbywało się w doskonałej atmosferze, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa.

Kurs obejmuje m.in.: zasady bhp przy pracach budowlanych, użytkowanie i obsługę maszyn budowlanych, ogólną budowę i obsługę koparek jednonaczyniowych oraz technologię pracy koparkami jednonaczyniowymi. Nie brakuje oczywiście zajęć praktycznych. Szkolenie kończy się zdobyciem uprawnień operatora koparki jednonaczyniowej klasy III, czyli do 25 ton masy eksploatacyjnej maszyny lub klasy I uprawniającej do obsługi wszystkich typów koparek jednonaczyniowych, wydawanych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Wszystkie osoby lub firmy zainteresowane rozpoczęciem kursu zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia koparki jednonaczyniowe

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Jeśli chcesz zapytać o kursy na koparkę, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  Kontakt z nami

  Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych
  ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  tel. 691-952-818
  tel./fax 58/341-21-82

  Add Your Comments

  You must be logged in to post a comment.