fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Kurs operatora koparko ładowarki

Celem szkolenia operatorów koparko ładowarki prowadzonego w oparciu o program opracowany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji operatora koparko-ładowarki.

Klasa: III – wszystkie typy.

Wymagania wstępne:

 • Ukończone 18 lat
 • Wykształcenie co najmniej podstawowe
 • Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparko-ładowarki (badania lekarskie można przejść w naszym Centrum)

Program kursu na koparko ładowarke

 • Użytkowanie eksploatacyjne
 • Dokumentacja techniczna
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy
 • Podstawy elektrotechniki
 • Silniki spalinowe
 • Elementy hydrauliki
 • Budowa koparko – ładowarek
 • Technologia robót
 • Zajęcia Praktyczne

Uzyskiwane uprawnienia

Książka Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Uprawnienia wydawane są bezterminowo.

Kurs koparko ładowarki – co warto wiedzieć?

Koparko-ładowarka jest uniwersalnym ciężkim sprzętem, używanym przede wszystkim na różnego rodzaju placach budowy. Składa się z ciągnika napędzanego silnikiem i układu roboczego. Obsługa tego pojazdu nie jest skomplikowana, ale wymaga przejścia szkolenia, które gwarantuje efektywne oraz bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. Dostarcza także podstawowych informacji w zakresie budowy i konserwacji maszyny. Uprawnienia na koparko ładowarkę można zdobyć m.in. podczas kursu w Centrum Szkoleń Oświata-Lingwista w Gdańsku.

Profesjonalny kurs operatora koparko ładowarki – dla kogo?

Zajęcia związane ze zdobyciem uprawnień na koparko-ładowarkę może rozpocząć każda osoba dorosła, która posiada wykształcenie podstawowe i zgodę lekarza na wykonywanie tego typu pracy. Wyszkoleni operatorzy sprzętu budowlanego są dziś bardzo poszukiwani na rynku w wielu branżach. Zawód ten wymaga precyzji, cierpliwości, wiedzy technicznej oraz dobrze rozwiniętych zdolności manualnych – osoby, które łączą te cechy i posiadają odpowiednie dokumenty mogą liczyć na znakomite zarobki. Kurs na koparko-ładowarkę jest więc inwestycją, która bardzo szybko się zwróci.

Uprawnienia na koparko ładowarkę – jak przebiega szkolenie?

Wszystkie zajęcia, organizowane w Centrum Szkoleń Oświata-Lingwista w Gdańsku prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna odbywa się pod okiem kompetentnego instruktora. Placówka dysponuje komfortowymi salami szkoleniowymi oraz sprzętem, który spełnia wszystkie wymagane normy. Instruktorzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, a także gwarantują świetną, bezstresową atmosferę szkolenia. Dlatego też, według licznych opinii, jest to najlepszy kurs na koparko-ładowarkę w całym województwie.

Ukończony kurs koparko-ładowarki – co otrzymuje uczestnik?

Kursanci mogą być przygotowani do uzyskania kwalifikacji w trzeciej klasie, czyli na wszystkie typy koparko-ładowarek. Po zdaniu egzaminu otrzymują bezterminowe uprawnienia na użytkowanie sprzętu. Wręczana jest Książka Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Kurs koparko ładowarki

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Jeśli chcesz zapytać o kurs operatora koparko ładowarki, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Administratorem danych osobowych jest “Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Add Your Comments

You must be logged in to post a comment.