fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Kurs operatora koparkoładowarki

Celem szkolenia operatorów koparkoładowarki prowadzonego w oparciu o program opracowany przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji operatora koparkoładowarki.

Klasa: III – wszystkie.

Wymagania wstępne:

 • Ukończone 18 lat
 • Wykształcenie co najmniej podstawowe
 • Aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające że kandydat może wykonywać pracę operatora koparkoładowarki (badania lekarskie można przejść w naszym Centrum)

Program kursu na koparkoładowarkę

 • BHP ogólne
 • Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych
 • Ogólna budowa i obsługa koparkoładowarek
 • Technologia robót realizowanych koparkoładowarkami
 • Zajęcia praktyczne wykonywane koparkoładowarkami

Uzyskiwane uprawnienia

Podczas kursu uczestnicy przygotowywani są do zdobycia kwalifikacji w trzeciej klasie uprawnień, czyli na wszystkie typy koparkoładowarek. Po zdaniu egzaminu otrzymują bezterminowe uprawnienia na eksploatację sprzętu. Wręczana jest Książka Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Kurs koparkoładowarki - co warto wiedzieć?

Koparkoładowarka jest uniwersalnym sprzętem budowlanym, używanym do różnego rodzaju robót ziemnych. Wyposażona jest w osprzęt koparkowy i ładowarkowy. Obsługa tej maszyny nie jest skomplikowana, ale wymaga przejścia szkolenia, które gwarantuje efektywne oraz bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. Dostarcza także podstawowych informacji w zakresie budowy, konserwacji i eksploatacji maszyny. Uprawnienia na koparkoładowarkę można zdobyć podczas kursu w naszym Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku.

Profesjonalny kurs operatora koparkoładowarki - dla kogo?

Zajęcia związane ze zdobyciem uprawnień na koparkoładowarkę może rozpocząć każda osoba dorosła, która posiada wykształcenie co najmniej podstawowe i zaświadczenie lekarskie świadczące o braku przeciwwskazań medycznych do realizacji tego typu kursu. Wyszkoleni operatorzy sprzętu budowlanego są dziś bardzo poszukiwani na rynku w wielu branżach. Zawód ten wymaga precyzji, cierpliwości, wiedzy technicznej oraz dobrze rozwiniętych zdolności manualnych – osoby, które łączą te cechy i posiadają odpowiednie dokumenty mogą liczyć na znakomite zarobki. Kurs na koparkoładowarkę jest więc inwestycją, która bardzo szybko się zwróci.

Uprawnienia na koparkoładowarkę - jak przebiega szkolenie?

Wszystkie zajęcia, organizowane w Centrum Szkolenia Zawodowego „Oświata-Lingwista" w Gdańsku prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Część teoretyczną prowadzą wykwalifikowani w kierunku budowy maszyn wykładowcy, natomiast część praktyczna odbywa się pod okiem kompetentnego instruktora. Placówka dysponuje komfortowymi salami szkoleniowymi oraz sprzętem, który spełnia wszystkie wymagane normy. Instruktorzy i wykładowcy dbają o bezpieczeństwo uczestników, a także gwarantują świetną, bezstresową atmosferę szkolenia. Dlatego też, według licznych opinii, jest to najlepszy kurs na koparkoładowarkę w całym województwie.

Kurs koparko ładowarki

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Jeśli chcesz zapytać o kurs operatora koparkoładowarki, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  Kontakt z nami

  Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych
  ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  tel. 691-952-818
  tel./fax 58/341-21-82

  Add Your Comments

  You must be logged in to post a comment.