fbpx
  • Witamy na stronie
  • 58 341 21 82
  • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  • Gwarantujemy

    Solidne szkolenia

Bezpiecznie w pracy i na co dzień - Szkolenia BHP online

Zgodnie z przepisami prawa pracy każdy pracodawca ma obowiązek prowadzić działalność z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Równie ważne jest to, żeby każdy z pracowników, nie tyle znał te zasady, co wdrażał je i umiał skorzystać ze zdobytej wiedzy w przypadku pojawienia się zagrożenia. Jak sprawić, by wiedza z zakresu BHP w łatwy i szybki sposób została opanowana? Ciekawy rozwiązaniem, skrojonym na potrzeby dzisiejszych czasów, są szkolenia BHP online!

Kurs BHP online - popularny sposób poszerzania kwalifikacji zawodowych

Obecnie wiele osób korzysta z możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności potrzebnych na danym stanowisku pracy poprzez uczestnictwo w najróżniejszych kursach online. Główną zaleta takich szkoleń jest to, że każdy zaczyna je w momencie, kiedy jest na to gotowy. W dzisiejszych realiach oszczędność czasu oraz wygoda pracownika są priorytetem. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się szkolenia BHP przez Internet.

Zalety e-szkoleń BHP

Dzięki kursom BHP online, pracownicy mogą zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu. Dodatkowo kursanci uczestniczący w szkoleniach BHP online mogą w szybki sposób po czasie wrócić do danego materiału, zadać nurtujące ich pytania bądź skonsultować się z prowadzącym. Takie szkolenia uczą samodyscypliny, aktywnego słuchania i pomagają w łatwiejszymi i przyjemniejszym przyswajaniu wiedzy. Dzięki temu nawet trudna lub też bardzo rozległa tematyka nie będzie zniechęcająca.

Wybierz kursy BHP online i pracuj bezpiecznie

Oświata – Lingwista, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jak również zapewniając im możliwość bezpiecznej nauki bez konieczności bezpośredniego kontaktu z prowadzącym i grupą szkoleniową, wprowadziła bogatą ofertę szkoleń BHP i Incoterms 2020 przez Internet. Od teraz każdy, kto musi odbyć taki kurs może zrobić to nie wychodząc z domu! Wystarczy komputer czy też urządzenie mobilne z dostęp do Internetu. Oferta skierowana jest zarówno dla nowych pracowników, którzy muszą odbyć szkolenie wstępne z zakresu BHP, jak również dla osób, które są zobowiązane do uczestnictwa w szkoleniu okresowym BHP online. Kompleksowo przygotowana gama dostępnych kursów sprawi, że niezależnie od potrzeb, każdy znajdzie odpowiedni kurs BHP prowadzony online. Ofertę uzupełnia popularny kurs Kurs Incoterms 2020