fbpx
  • Witamy na stronie
  • 58 341 21 82
  • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
  • Gwarantujemy

    Solidne szkolenia

Szkolenia zawodowe, szkolenia operatorów maszyn, spawaczy, kursy UDT

Wszelkiego rodzaju place budowy mogą być jednymi z najbardziej niebezpiecznych środowisk pracy. Dlatego też niezwykle istotne jest zadbanie o to, by pracownik nabył wiedzę i umiejętności, które zagwarantują efektywne, ale także bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. W Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista" prowadzimy szkolenia operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych oraz kursy montażystów rusztowań budowlano-montażowych metalowych. Każdy uczestnik po ukończeniu tego typu kursu, przystępuje do egzaminu przed Komisją powołana przez IMBiGS i po zaliczeniu uzyskuje stosowne uprawnienia. Jesteśmy również jedną z najbardziej cenionych firm, zajmujących się szkoleniem spawaczy oraz przygotowywaniem pracowników do zaliczenia egzaminów UDT w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego np. wózków jezdniowych, żurawi różnego rodzaju, suwnic, podestów ruchomych itp.

Profesjonalne szkolenia zawodowe dla firm lub osób prywatnych

Zmiana pracy, stanowiska czy po prostu konieczność nabycia nowych umiejętności – w każdej z tych sytuacji najefektywniejszym rozwiązaniem jest udział w szkoleniu zawodowym. Kursy prowadzone przez doświadczonych specjalistów nie tylko pomagają przygotować się do egzaminów, ale i umożliwiają nabycie kwalifikacji, które będą niezwykle przydatne przez wszystkie lata pracy. Wyjątkowo szeroką ofertę świetnie ocenianych szkoleń znajdą Państwo w naszym Centrum Szkoleń Zawodowych „Oświata-Lingwista", które od wielu lat świadczy usługi dla instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Szeroki wybór kursów indywidualnych i grupowych

Mamy bardzo bogate doświadczenie w szkoleniu osób, które przygotowują się do pracy w branży beauty. Prowadzimy kursy kosmetyczne, fryzjerskie, stylizacji paznokci, wizażu i wiele innych. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć grupowych, dotyczących podnoszenia kwalifikacji biurowo-administracyjnych, medyczno-opiekuńczych czy umiejętności z obszarów marketingu oraz sprzedaży. Specjaliści Centrum Szkolenia Zawodowego „Oświata-Lingwista" pomogą wybrać najlepiej dopasowany do potrzeb i umiejętności kurs oraz przygotują do egzaminu z zakresu obsługi komputera nadającego kwalifikacje potwierdzone Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych (ECDL). Twoja wiedza i umiejętności są formalnie poświadczone dokumentem rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach.

W najbliższym czasie uruchomimy platformę oferującą kursy komputerowe i księgowe online.

Dbamy o to, by nasze kursy były przede wszystkim praktyczne. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, którzy dbają o atmosferę i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania uczestników. Oferujemy również konsultacje z wybranymi wykładowcami w trakcie oraz po zakończonym szkoleniu.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat konkretnego szkolenia, a także zapraszamy do kontaktu stronie: Kontakt z nami.