fbpx
 • Witamy na stronie
 • 58 341 21 82
 • ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk
 • Gwarantujemy

  Solidne szkolenia

Kursy spawalnicze - przebieg szkolenia

Spawanie to wciąż jedna z najtrwalszych, najszybszych i najlepszych metod łączenia metali. Rynek, który wykorzystuje tę technologię jest bardzo szeroki. Dlatego też umiejętność spawania jest tak ceniona – można dzięki niej znaleźć świetnie płatną pracę. Nie trzeba wielu lat nauki, by nabyć wiedzę i umiejętności, pozwalające na rozpoczęcie kariery zawodowej w tej branży. Szkolenia spawalnicze w Gdańsku szybko przygotują do pracy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Kto może rozpocząć kurs spawacza?

Możliwość uczestnictwa w szkoleniu określają wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy spawalniczej. Szkolenie jest przeznaczone dla osób dorosłych, które mają ukończoną szkołę podstawową oraz otrzymały zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w nauce. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto dopiero szuka swojej zawodowej drogi lub chce się przebranżowić. Już na etapie szkolenia bez trudu można rozpoznać, czy jest to zajęcie odpowiadające indywidualnym preferencjom.

Jak wyglądają szkolenia spawalnicze?

Kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z branży spawalniczej. To osoby z szeroką wiedzą i wieloletnią praktyką. Kursy spawalnicze można realizować w kilku zakresach, w zależności od metody spawania. Do najpopularniejszych należą: spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego elektrodą topliwą MAG (135/136); łukowe w osłonie gazu obojętnego elektrodą wolframową TIG (141); łukowe w osłonie gazu nieaktywnego elektrodą topliwą MIG (131); łukowe elektrodą otuloną MMA (111); gazowe: acetylenowo – tlenowe (311).

Gdzie odbywają się najlepsze szkolenia spawaczy w Gdańsku?

Kursy przygotowujące do zawodu spawacza i egzaminy, dzięki którym otrzymuje się niezbędne uprawnienia organizowane są w Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata-Lingwista. Ośrodek nasz posiada aktualny atest wydany przez Instytut Spawalnictwa. Egzaminy spełniają normy wymagane nawet w przypadku podjęcia pracy za granicą.

KONTAKT

Zarezerwuj miejsce na kursie już teraz!

Szkolenia spawaczy
Biuro: (sprawy formalne, zapisy)
ul. Waryńskiego 4
80-433 Gdańsk
tel.: 58 341 21 82
e-mail: szkolenia@oswiatalingwista.eu
Spawalnia: (zajęcia teoretyczne/praktyczne)
ul. Bażyńskiego 32, Gdańsk
e-mail: spawalnia@oswiatalingwista.eu

ZOSTAW SWÓJ NUMER ODDZWONIMY!

Jeśli chcesz zapytać o szkolenie lub kurs spawalniczy, zostaw nam swój nr telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.